poniedziałek, 25 września

Jak zauważono tuż po premierze pierwszej wersji beta iOS 7 na początku tego miesiąca, nowy system operacyjny jest w stanie wykryć nieautoryzowane kable lub akcesoria Lightning podłączone do urządzenia z iOS 7. Mimo, że system ostrzega użytkownika oknem dialogowym, które trzeba ręcznie zaakceptować to umożliwia nieautoryzowanym kablom i akcesoriom pracę z urządzeniem – przynajmniej w tym momencie.

Chińska firma iPhone5mod, która była jedną z pierwszych oferujących akcesoria Lightning w zeszłym roku, gdy Apple nie wydał jeszcze zgodny na oficjalne akcesoria, a sam walczył, aby nadążyć z popytem na własne kable, teraz twierdzi, że udało jej się ominąć zabezpieczenie Apple na iOS 7. Oferuje teraz nowe kable zgodne z nadchodzącym systemem operacyjnym.

Cyril Chang z iPhone5mod mówi, że jego firma włożyła wiele wysiłku, aby dopracować własne kable i zmuszając ich do zmiany własnego sprzętu Lightning. IPhone5mod oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ich nowe kable nie będą pracować z ostateczną wersją iOS 7.

Chang ostrzega, że ​​kilka innych firm twierdzi, że osiągnęli podobne osiągnięcia, ale w testach iPhone5mod kable tych firm nadal generowały alerty.

Kable, stacje dokujące i akcesoria iPhone5mod będą teraz zaktualizowane o nowe chipy złącz Lightning a ich ​​produkcja jest już w toku. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do ich sklepu internetowego, gdyż firma oferuje wysyłkę na cały świat, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx