środa, 1 lutego

ios_7_beta_2

Dwa tygodnie po wydaniu przez Apple pierwszej wersji beta nowego systemu iOS 7 zaraz po jego premierze podczas otwarcia Worldwide Developers Conference, firma wydała właśnie drugą wersję beta do testowania przez deweloperów. Aktualizacja jest obecnie dostępna przez system uaktualnień znajdujący się na urządzeniach z systemem iOS oraz bezpośrednio przez stronę deweloperską Apple.

Beta 2 jest dostępna nie tylko dla iPhone’a i iPoda touch, ale także dla iPada i iPada mini. Pierwsza beta wydana zaraz po otwarciu WWDC nie zawierała oficjalnego wsparcia iPada, a firma Apple ogłosiła, że wersja wspierająca te urządzenia pojawi się w najbliższych tygodniach.

ios_7_ipad_home_screen (1)

Z ważniejszych zmian zauważonych w tej wersji wspomnieć warto, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami, aplikacja Dyktafon powróciła w wersji beta 2. Pojawiły się nowe męskie i żeńskie głosy Siri, którymi Apple popisywał się na WWDC. Wielu użytkowników donosi, że Siri jest znacznie szybsza niż w pierwszej wersji beta.

iOS 7 ma się ukazać jesienią tego roku, prawdopodobnie wraz z nowymi urządzeniami iOS. Premiery zaktualizowanego iPhone’a, iPada i iPada mini według wszystkich zapowiedzi planowane są na drugą połowę tego roku, a zgodnie z wcześniejszymi premierami ostateczna wersja iOS 7 powinna zostać udostępniana publicznie na kilka dni przed premierą nowej generacji iPhone’a.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx