poniedziałek, 4 marca

OS Watch na iPhone

Nadchodzący zegarek Apple, Apple Watch, wykorzystuje unikalny interfejs, który łączy aplikacje wyrażone za pomocą okrągłych ikon w rodzaj klastra do szybkiego i łatwego dostępu za pomocą bocznego przycisku „Digital Crown” lub kółka przewijania.

YouTuber Lucas Menge stworzył wizualizację jak interfejs Apple Watch mógłby wyglądać, gdyby przełożyć go na większe urządzenie, takie jak iPhone. Podobnie jak w przypadku Apple Watch, koncepcja Menge pozwala użytkownikom na powiększanie i pomniejszanie ikon aplikacji na ekranie, oglądanie jednego małego klastra aplikacji lub wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu.

Interfejs zawiera jednak nazwy aplikacji, co odbiega od projektu z Apple Watch. Tu zwykłe przesuwanie palcem pozwala użytkownikom na przewijanie aplikacji zainstalowanych w telefonie. Dotknięcie w ekran powiększa dotknięty obszaru, a kolejne otwiera wywołaną aplikację. Dotknięcie w ekran poza aplikacjami podczas powiększenia zmniejsza zoom pozwalając na przyjrzenie się większej ilości aplikacji.

Zegarek z unikalnym systemem operacyjnym Watch OS ma być dostępny od początku 2015 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx