środa, 17 sierpnia

Keys-to-go_AppleRed_TYPING_72_dpi

Firma Logitech zaprezentowała Logitech® Keys-To-Go, nową, smukłą klawiaturę Bluetooth, kompatybilną z każdym modelem iPada, z której z łatwością możesz korzystać gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo Logitech uaktualnił swoje dotychczasowe produkty dla iPadów: Logitech® Type+ oraz Logitech® Ultrathin, dzięki czemu stały się kompatybilne z iPadem Air 2.

„Ludzie korzystają ze swoich iPadów wszędzie, dlatego też zaprojektowaliśmy Logitech Keys-To-Go, żeby idealnie dopasowywała się do aktywnego trybu życia właścicieli tabletów” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Przedstawiliśmy Logitech Keys-To-Go oraz uaktualniliśmy nasze wielokrotnie nagradzane, już istniejące etui, żeby móc zaoferować pakiet produktów, które doskonale uzupełniają mobilność iPada. Więc bez względu na to, czy jesteś rodzicem, który pożycza iPada od swojego dziecka, żeby napisać krótką notatkę, czy też biznesmenem, który musi sprawdzić maila w podróży, dzięki tym produktom możesz zacząć pisać w łatwy sposób, kiedy tylko tego potrzebujesz” – dodaje Izabela Sulima.

Cała gama produktów została zaprojektowana, aby zapewnić komfort w trakcie pracy na iPadzie. Każda z nowych klawiatur Bluetooth ma starannie rozmieszczone klawisze oraz dodatkowe przyciski odpowiedzialne za obsługę iPada, dzięki czemu nie ma potrzeby dotykania ekranu w trakcie korzystania z niego.

Logitech Keys-To-Go dla iPada

1.Keys-to-go_BrightTeal_TOP_72_dpi_main_product_image

Logitech Keys-To-Go to przenośna klawiatura, która jest niezwykle cienka, lekka, a przy tym wytrzymała. Zaledwie 6,1 mm grubości oraz 180 g wagi sprawiają, że łatwo mieści się w torbie, teczce czy nawet kieszeni płaszcza. Korzystając z tej klawiatury ma się wrażenie, jakby pisało się na laptopie. Jej dodatkową zaletą jest fakt, że jest odporna na zalanie oraz zabrudzenie. Bateria w urządzeniu pozwala na 3 miesiące pracy na jednym ładowaniu. Logitech Keys-To-Go jest kompatybilna z każdą wersją iPada i jest dostępna w trzech kolorach – czarnym, czerwonym oraz turkusowym w sugerowanej cenie detalicznej 309 zł.

Logitech Type+ dla iPada Air 2

1.TYPE+_BLACK_SYN_BTY3_72_dpi_MAIN_PRODUCT_IMAGE

Logitech Type+ to etui ochronne z klawiaturą dla iPada Air 2. W nowej wersji wykorzystano lekkie oraz cienkie materiały znane z wcześniejszej wersji etui, które chronią tablet z dwóch stron. Zoptymalizowana klawiatura Bluetooth pozwala odtworzyć wrażenia pracy na laptopie, dzięki czemu pisanie na iPadzie jest szybkie i precyzyjne. Dzięki magnesowi iPad ustawiony w pozycji do pisania łączy się z etui nad klawiaturą, sprawiając, że ekran jest bezpośrednio na wysokości palców, co ułatwia nawigację. Etui automatycznie włącza klawiaturę po ustawieniu iPada w pozycji do pisania, a wyłącza ją, gdy tablet leży płasko w pozycji do przeglądania jego zawartości. Dodatkowo przy otworzeniu etui iPad sam się odblokowuje, a także sam blokuje przy jego zamknięciu. Etui Logitech Type+ jest dostępne w kolorze czarnym oraz jasnoczerwonym w sugerowanej cenie detalicznej 439 zł

Logitech Ultrathin dla iPada Air 2

1.UltraThin_10_6_SLVR_FOB_72_dpi_MAIN-product_image

Logitech Ultrathin to cienka i lekka klawiatura z klipsem magnetycznym, która idealnie dopasowuje się do tabletu, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości aluminium chroni jego ekran, co czyni z niej drugą połowę Twojego iPada Air 2. Cykl życia baterii wynosi dwa lata, a baterie mogę zostać wymienione w każdej chwili przez użytkownika. Regulowana podstawka magnetyczna pozwala na przechylanie iPada zupełnie jak ekranu monitora, co pozwala osiągnąć idealny kąt nachylenia do pisania. Logitech Ultrathin jest dostępy w kolorze szarym oraz srebrnym w sugerowanej cenie detalicznej 389 zł.

Dostępność

Logitech Keys-To-Go, Logitech Type+ oraz Logitech Ultrathin będą dostępne w Polsce pod koniec listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx