poniedziałek, 6 lutego

Jake Sworski zaprezentował nową – pełną nadziei – koncepcję watchOS 6. Koncepcja przewiduje takie nowości, jak obsługa skrótów, nowe funkcje w aplikacji Zdrowie, dedykowaną aplikację Apple Books i wiele innych.

Jedną z ciekawszych funkcji jest automatyczna obsługa tarcz zegarków. Oznacza to, że Apple Watch automatycznie przełącza tarcze zegarka na podstawie czasu lub lokalizacji. Koncepcja Sworskiego przewiduje również rozbudowany system pierścieni aktywności. Tutaj użytkownicy mogą dodawać dodatkowe pierścienie aktywności dla takich rzeczy jak oddychanie, pokonany dystans, sen i inne. Dostępna jest również nowa aplikacja Body, która ułatwia śledzenie wysokości, masy i BMI bezpośrednio z Apple Watch. Specjalna aplikacja Nutrition pozwala także rejestrować kalorie z watchOS.

Podobnie jak w wielu koncepcjach watchOS, tutaj również pojawia się nowa funkcja śledzenia snu. W nowej aplikacji Sen użytkownicy mogą zobaczyć takie rzeczy, jak średnie tętno podczas snu, całkowity czas w łóżku, czas snu i wiele innych.

Inne funkcje wymyślone w koncepcji Sworskiego to rozszerzona aplikacja Kalendarz, a także zupełnie nowe aplikacje Notki, Dom, Zdjęcia, Książki, Safari i inne. Zasadniczo, dzięki tym aplikacjom na watchOS, Apple Watch może stać się jeszcze potężniejszym samodzielnym urządzeniem i polegać coraz mniej na iPhonie.

Pełną koncepcję watchOS 6 zobaczyć poniżej. Co myślicie o tej koncepcji? Co znajduje się na Waszej liście życzeń WatchOS 6?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx