niedziela, 25 września

Indyjski blog CashKaro we współpracy z OnLeaks udostępnił nowe wizualizacje tak zwanych „iPhone’a XI” i „iPhone’a XI Max”, zapewniając bezpośrednie porównanie oczekiwanych następców iPhone’a XS i iPhone’a XS Max.

 

Oba nowe iPhony mają trzymać się tych samych wyświetlaczy OLED o przekątnej 5,8 cala i 6,5 cala jak iPhone XS i iPhone XS Max, ale grubość każdego urządzenia, jak wcześniej informowano, ma wzrosnąć odpowiednio do 8,1 mm i 7,8 mm. Zarówno iPhone XS, jak i iPhone XS Max mają grubość 7,7 mm.

Pomiar grubości Apple nie obejmuje wypustki pod kamery, więc ta niewielka zmiana w oczekiwanej grubości całkowitej między iPhone’ami z 2018 roku a iPhone’ami z 2019 może być nieistotna.

 

Jak już powszechnie wiadomo, nowe iPhone’y mają mieć tylną kamerę z potrójnym obiektywem w układzie trójkątnym. Podczas gdy wypustka kamery ma większą konstrukcję w kształcie kwadratu, wydaje się, że jest mniej wystająca, ponieważ mówi się, że tylny panel każdego urządzenia jest utworzony z „pojedynczego kawałka szkła”.

Wizualizacje sugerują również, że tegoroczni następcy iPhone’a XS i iPhone’a XS Max będą mieli przeprojektowany przełącznik wyciszenia w kształcie kołowym z wycięciem w owalnym kształcie, podobnym do tego w iPadach starszej generacji.

Poza tym, wizualizacje sugerują, że tegoroczne iPhone’y będą pod wieloma względami podobne do iPhone’ów z 2018 roku, z takim samym nacięciem, ramkami, ramką ze stali nierdzewnej, złączem Lightning, maskownicami głośników i przyciskami głośności. Byłby to mniej więcej taki sam wygląd, jaki zastosował Apple od czasu iPhone’a X w 2017 roku.

Oprócz statycznych obrazów CashKaro i OnLeaks połączyły siły, aby utworzyć wideo w formacie 360 stopni.

Apple powinien zaprezentować swoją kolejną generację telefonów iPhone we wrześniu, jak zwykle obok modeli Apple Watch Series 5 i innych ogłoszeń. Chociaż nie pokazany tutaj, oczekiwany jest również nowy iPhone XR z ulepszonym podwójnym systemem kamer.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx