piątek, 12 kwietnia

Usługa iWork for iCloud, która jest przeglądarkową wersją podstawowych aplikacji Apple Pages, Numbers i Keynote doczekała się wreszcie zapowiadanej aktualizacji. Nowa aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji, takich jak możliwość drukowania bezpośrednio z menu „Narzędzia” oraz dodaje możliwość tworzenia folderów w celu porządkowania dokumentów. Aktualizacja obejmuje również nową listę współpracowników, która daje użytkownikowi możliwość zobaczenia, kto jeszcze pracuje na tym samym dokumencie, podobnie jak systemie dokumentów na Google Drive. Poniżej znajduje się pełna lista nowych funkcji iWork dla iCloud.

  • Lista współpracowników – wyświetl listę współpracowników korzystających z dokumentu
  • Kursor współpracy – wyświetl kursory i wybory dotyczące wszystkich użytkowników korzystających z dokumentu
  • Foldery – uporządkuj swoje dokumenty w folderach
  • Drukowanie – drukuj bezpośrednio z menu Narzędzia

Choć może się wydawać, że niektóre z tych funkcji udostępniania dokumentów są niemal krytyczne, to wszystkie one były nieobecne we wcześniejszych wersjach oprogramowania firmy Apple. IWork for iCloud jest dostępny dla wszystkich użytkowników za darmo, a dostęp do niego uzyskujemy przez stronę iCloud.com. Współdziałanie pomiędzy innym oprogramowaniem jest proste i może być zainicjowane przez wysłanie prostego linka do innego użytkownika.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jur_me
jur_me
10 lat temu

Fajna sprawa iWork w iCloud – ale jest jeden problem – wszystko co pisane po polsku jest podkreślane. Przydałoby się wsparcie.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx