czwartek, 18 sierpnia

iWatch_koncepcja

Dwa tygodnie temu, agencja Reuters opublikowała raport sugerujący, że ekran iWatch może mieć przekątną nawet 2,5-cala.  Doniesienie to było swoistym szokiem, ponieważ niemal wszystkie poprzednie informacje zgodnie sugerowały urządzenie o znacznie mniejszym ekranie, w przedziale 1,3 do 1,7 cala.

Zaprezentowane dotychczas zdjęcia i filmy koncepcyjne skupiały się na konstrukcjach z mniejszymi ekranami, zgodnie z ostatnimi plotkami, ale SET Solution stworzył nową koncepcję wideo prezentującą jak taki 2,5-calowy iWatch mógłby wyglądać.

Chociaż trudno jest jednoznacznie wyobrazić sobie rozmiar tego zegarka bez punktu odniesienia w postaci nadgarstka, to sam jego lekko zakrzywiony wyświetlacz i prostokątny kształt są zgodne z informacjami dostarczonymi przez Reuters. Według strony, iWatch ma być kształtem nieznacznie podobny do opasek fitnessowych takich jak Fuel Band, tworząc kształt łuku owiniętego wokół nadgarstka, oraz oczekuje się, że jego kształt będzie „lekko prostokątny.”

Do tej pory bardzo niewiele wiadomo o interfejsie użytkownika iWatch jak i jego systemie operacyjnym, oprócz plotek sugerujących, że ma on działać na iOS 8. iPhone’owy styl aplikacji na wyświetlaczu zaprezentowany na filmie to tylko czysta spekulacja, dokładnie taka sama jak i wymiary urządzenia oraz jego czas działania na baterii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx