piątek, 12 lipca

Choć Apple pracuje nad komputerami Mac, które używają niestandardowych układów Apple Silicon firmy Apple zamiast chipów Intel, to firma zobowiązała się nadal wspierać Thunderbolt poinformował The Verge.

W wydanym oświadczeniu, rzecznik Apple poinformował, że urządzenia Apple będą oferować wsparcie dla standardu Intel Thunderbolt USB-C.

„Ponad dekadę temu Apple współpracował z Intelem przy projektowaniu i rozwijaniu Thunderbolt, a dziś nasi klienci cieszą się szybkością i elastycznością, jaką zapewnia on każdemu komputerowi Mac. Pozostajemy zaangażowani w przyszłość Thunderbolt i będziemy wspierać go na komputerach Mac z procesorami Apple”.

Apple na WWDC zaprezentował swoje plany dotyczące komputerów Mac wyposażonych w układy „Apple Silicon”, z których pierwszy ma się ukazać przed koniec 2020 roku. Apple ostatecznie planuje przenieść wszystkie komputery Mac na procesory „Apple Silicon” co według firmy zajmie dwa lata.

Według Apple „Apple Silicon” wprowadzi nowy poziom wydajności z mocniejszymi komputerami Mac, które są również bardziej energooszczędne i mają dłuższą żywotność baterii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx