poniedziałek, 24 czerwca

Firma Apple rozpoczęła dziś coroczną promocję „Witaj szkoło” w Polsce i większości krajów europejskich, niektórych krajach w Azji i na Bliskim Wschodzie, zapewniając kwalifikującym się studentom szkół wyższych i wykładowcom bezpłatne słuchawki AirPods przy zakupie kwalifikującego się komputera Mac lub iPada.

Druga generacja AirPods z przewodowym etui ładującym (o wartości 799 złotych) są dostępne przy zakupie nowego MacBooka Air, MacBooka Pro, iMaca, iMaca Pro, iPada Pro lub iPada Air. Podczas realizacji transakcji kupujący korzystający z promocji „Witaj szkoło” mogą za dodatkową opłatą ulepszyć słuchawki o etui do ładowania bezprzewodowego lub do AirPods Pro.

Tani iPad, iPad mini, Mac mini i odnowione produkty Apple nie są objęte promocją „Witaj szkoło”, ale wszystkie zakupy edukacyjne są dostępne ze zniżką w sklepie EDU w każdym kraju.

Z promocji „Witaj szkoło” mogą skorzystać pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych, studenci uczelni wyższych i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim, rodzice studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim. Promocja trwa od dziś do 29 października, ale obowiązuje do czasu wyczerpania zapasów. Pełne warunki promocji i jej regulamin można znaleźć tu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx