wtorek, 18 czerwca

Fujifilm wydał oprogramowanie dla komputerów Mac, które umożliwia używanie bezlusterkowców z serii X jako wysokiej jakości kamer internetowych.

Narzędzie „Fujifilm X Webcam” zostało pierwotnie wydane na komputery z systemem Windows w maju. Fujifilm powiedział później, że będzie oferować wersję na komputery Mac w połowie lipca ze względu na „przytłaczającą reakcję” swoich klientów, kiedy wydał aplikację na PC.

Fujifilm, Canon i Panasonic opracowali oprogramowanie, które zapewnia funkcjonalność kamery internetowej w swoich aparatach. Kamery są połączone kablem USB i zapewniają ostrzejszy obraz podczas połączeń wideo.

Fujifilm zwiększył liczbę bezlusterkowców z serii X, które współpracują z oprogramowaniem Fujifilm X Webcam, obsługując teraz modele X-T200 i X-A7. Inne obsługiwane już aparaty to X-H1, X-Pro2, X-Pro3, X-T2, X-T3 i X-T4. Fujifilm X Webcam działa również ze wszystkimi trzema aparatami średniego formatu GFX.

Fujifilm podaje oprogramowanie X Webcam jako kompatybilne z przeglądarkami Chrome i Edge i działa z Google Meet, Microsoft Teams, Zoom, Skype i Messenger Rooms.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx