środa, 17 lipca

Apple zaprezentował nowe modele komputerów iMac w siedmiu jasnych i żywych kolorach w tym niebieskim, zielonym, różowym, srebrnym, pomarańczowym, żółtym i fioletowym. Do każdego koloru komputera Apple oferuje dopasowane kolorystycznie akcesoria to jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość i indywidualność.

Droższe modele iMac są wyposażone w kolorową Magic Keyboard z Touch ID, mysz Magic Mouse lub Magic TrackPad, przewód zasilający i kabel USB-C do lightning. Tańszy model zawiera te same akcesoria z wyjątkiem klawiatury Magic Keyboard z Touch ID, choć możliwa jest do dokupienia w ramach rozbudowy.

Magic Keyboard posiada bazę aluminiową w tym samym kolorze, co iMac z białymi klawiszami, podczas gdy mysz i Magic Trackpad są wyposażone w dopasowaną kolorową bazę aluminiową. Zarówno kabel lightning, jak i przewód zasilający wyposażone są w plecioną konstrukcję w dopasowanym kolorze, a przewód zasilający jest również z pasującym aluminiowym złączem magnetycznym.

W tej chwili kolorowe akcesoria dostępne są wyłączne z komputerem iMac. Apple nie sprzedaje kolorowej Magic Keyboard z Touch ID lub kolorowych myszy samodzielnie.

Ceny komputerów iMac zaczynają się od 6799 złotych, a dostępne do zamówienia będą od 30 kwietnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx