piątek, 21 stycznia

Beastie Boys Story - film dokumentalny w Apple TV+

Apple udostępnił nowy zwiastun swojego nadchodzącego filmu dokumentalnego „Beastie Boys Story”, który zadebiutuje 24 kwietnia na Apple TV+.

Oto historyjka, którą trzeba usłyszeć…Mike Diamond i Adam Horovitz opowiadają o swoim zespole i 40-letniej przyjaźni w wyjątkowym filmie dokumentalnym wyreżyserowanym przez ich przyjaciela, współpracownika i „zespołowego dziadka”, Spike’a Jonze’a.

„Beastie Boys Story” jest opisywany jako film dokumentalny na żywo, który koncentruje się na historii i dziedzictwie grupy oraz jej osobistej historii. Opiera się na książce „Beastie Boys Book”, opublikowanej w październiku 2018 roku, w której Horovitz i Diamond rozmawiają o długoletniej przyjaźni i sławie.

Film będzie dostępny w wybranych kinach IMAX od 3 kwietnia przed premierą w ‌‌Apple TV‌‌+ 24 kwietnia. Więcej o filmie „Beastie Boys Story” można dowiedzieć się w aplikacji ‌‌Apple TV‌‌: http://apple.co/ _beastieboysstory.

Wydanie filmu dokumentalnego nastąpi przed 26 rocznicą wydania czwartego i jednego z najgłośniejszych albumów zespołu „Ill Communication”. Spike Jonze wyreżyserował teledysk do przebojowej piosenki „Sabotage” pochodzącej właśnie z tego albumu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x