poniedziałek, 24 stycznia

Apple podjął decyzję o zamknięciu wszystkich swoich sklepów we Włoszech. W związku z tym, że epidemia koronawirusa w tym kraju nadal się rozprzestrzenia sklepy zostaną zamknięte od 12 marca.

Witryna Apple dla włoskich sklepów informuje, że ze względu na obecnie obowiązujące środki prozdrowotne sklepy detaliczne pozostaną zamknięte do odwołania. Włoscy klienci są instruowani, aby uzyskać pomoc online dla swoich urządzeń.

komunikat o zamknięciu sklepów Apple we Włoszech

Decyzja o zamknięciu wszystkich sklepów Apple w kraju zapada po krajowej kwarantannie uchwalonej przez rząd włoski. Ludzie we Włoszech są zobowiązani do pozostania w swoich domach, z wyjątkiem sytuacji związanych z pracą i warunkami zdrowotnymi.

Wszystkie sklepy Apple będą zamknięte na pewno do końca tygodnia i nie jest jasne, kiedy zostaną ponownie otwarte. Obowiązkowa kwarantanna we Włoszech potrwa do 3 kwietnia 2020 roku.

Apple wcześniej zamknął swoje sklepy we Włoszech w obszarach najbardziej dotkniętych wirusem. W innych lokalizacjach sklepy były otwarte w skróconych godzinach pracy. We Włoszech już ponad 12 000 osób zostało zarażonych koronawirusem a ponad 800 osób zmarło na skutek wirusa.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x