środa, 30 listopada

Apple nadal planuje wypuszczenie iPhone’a X w tak zwanym kolorze Blush Gold wynika ze słów Bena Geskina.

Geskin umieścił na tweeterze zdjęcie iPhone’a X i towarzyszącą mu tackę na kartę SIM w nowym kolorze. Powiedział również, że urządzenie jest „w fazie produkcji” o oznaczeniu D21A. W kolejnym tweecie dodał, że „kolor jest prawdziwy” i powiedział, że Apple „zachował go na później”, ale zabezpieczył się, że „może go anulować”.

Geskin zyskał reputację dzięki wielu wyciekom przyszłych modeli i akcesoriów związanych z niewydanymi iPhone’ami, ale nie ma doskonałych osiągnięć. W lipcu powiedział, że iPhone X będzie dostępny w czterech kolorach, w tym w wykończeniu „lustrzanym”, które w rzeczywistości się nie ukazało.

W miesiącach poprzedzających wydanie iPhone’a X, powszechnie mówiono, że urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach, w tym w kolorze Blush Gold, ale Silver i Space Grey są jedynymi obecnie dostępnymi kolorami.

We wrześniu, analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział, że złoty model może napotkać pewne problemy z produkcją i być dostępny w wyjątkowo niskiej ilości w trakcie przedsprzedaży, co nie miało miejsca, więc może się pojawić w sprzedaży w późniejszym terminie. Od tego czasu pogłoski w większości ucichły, poza kilkoma fałszywymi datami jego wydania.

Firma Apple ogłosiła niedawno, że we wtorek 27 marca w Lane Tech College Prep High School w Chicago odbędzie się konferencja związana z edukacją. Podczas gdy impreza skupi się na „kreatywnych nowych pomysłach dla nauczycieli i uczniów”, z całą pewnością możemy dowiedzieć się na niej o nowych kolorach iPhone’a X.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx