wtorek, 18 czerwca

Według analityka Ming-Chi Kuo łańcuch dostaw Apple rozpocznie wysyłkę zestawu Vision Pro poza Stanami Zjednoczonymi w połowie czerwca.

W dzisiejszym krótkim poście na platformie X Kuo informuje, że wśród pierwszych krajów do których trafi Vision Pro po Stanach Zjednoczonych jest Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Chiny, Japonia i Singapur. To tam Vision Pro pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Kolejnymi krajami, do których również może trafić Vision Pro jest Australia, Kanada i Korea Południowa.

Apple może udostępnić szczegółowe informacje na temat międzynarodowej dostępności Vision Pro podczas swojej konferencji otwierającej WWDC już 10 czerwca wraz z systemem VisionOS 2. Oczekuje się, że zestaw zostanie wprowadzony na rynek w pierwszych krajach poza Stanami Zjednoczonymi przed końcem lipca.

Według Marka Gurmana z Bloomberga system VisionOS 2 będzie zawierał więcej aplikacji Apple zoptymalizowanych pod kątem zestawu Vision Pro i uzupełni inne „brakujące funkcje”. Aktualizacja może również wprowadzić funkcję śledzenia oddechu i dodać obsługę Apple Pencil Pro do Vision Pro, na podstawie plotek z ostatnich kilku miesięcy.

Apple po raz pierwszy wypuścił Vision Pro w USA na początku lutego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx