sobota, 13 lipca

IPhone X nowej generacji będzie miał mniejsze wycięcie dla systemu kamer TrueDepth, podczas gdy przyszłe modele wydane w 2019 roku lub później nie będą już miały żadnego wycięcia, wynika z informacji podanych przez koreański ET News.

W raporcie powtarzają się szeroko rozpowszechniane informacje o planach Apple dotyczących wydania trzech nowych modeli iPhone’a w tym roku, w tym drugiej generacji iPhone’a X o przekątnej 5,8 cala, większego 6,5-calowej wersji o nazwie iPhone X Plus, oraz 6,1-calowego modelu klasy średniej z tańszym wyświetlaczem LCD, dla uzyskania niższej ceny.

Ciekawe jest to, że wszystkie trzy modele iPhone’ów mają mieć cieńsze ramki i mniejsze wycięcia pod system TrueDepth. Tajne źródło z branży dodało również, że Apple zdecydował się usunąć wycięcie „z modeli 2019”, co sugeruje, że iPhone X trzeciej generacji może być pierwszym modelem z prawdziwie pełnoekranowym wyglądem.

„Apple zdecydował się pozbyć wycięć począwszy od modeli w 2019 roku i prowadzi rozmowy w tej sprawie z odpowiednimi firmami” – powiedział przedstawiciel branży. „Wygląda na to, że Apple planuje wdrożyć pełnoekranowy ekran, który będzie bardziej kompletny dla nowych iPhone’ów”.

Raport twierdzi, że każdy iPhone posiadać będzie Face ID, ale nie jest jasne, w jaki sposób Apple zdoła wpasować wymagane czujniki TrueDepth z przodu urządzeń bez tego wycięcia. W raporcie spekuluje się, że Apple może wywiercić otwory w samym wyświetlaczu lub użyć opatentowanej wielowarstwowej technologii Black Matrix.

Analitycy Barclays również przewidują, że trzy nowe modele iPhone’a wydane w 2018 roku mogą mieć mniejsze wycięcia. ET News powiedział wcześniej, że Apple szukał sposobów na połączenie modułu rozpoznawania twarzy z modułem kamery.

To, że Apple usunie wycięcie w iPhonie X prawie na pewno jest jego celem końcowym, ale tak jak w przypadku każdego raportu z łańcucha dostaw, czas wykonania tego ruchu jest niepewny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx