środa, 17 lipca

ADR Studio to włoska firmy projektowa, która zasłynęła ostatnio fantastyczną koncepcją iPhone’a SJ, który miał uwidaczniać wszystkie najbardziej wyczekiwane funkcjonalności nowego iPhone’a 5. Zobaczyliśmy tam pojemnościowy ekran dotykowy od krawędzi do krawędzi urządzenia, 10-megapikselowy aparat fotograficzny, procesor A6 i obudowę z poliwęglanu, najlżejszą jaką można sobie wyobrazić.

Projekt ten najprawdopodobniej nigdy nie ujrzy światła dziennego, choć każdy z nas choć troszkę zamarzył o takim urządzeniu. Uważamy, że podobnie będzie z nową koncepcją ADR, którą tym razem jest zegarek iWatch2. Apple nigdy nie wspominał nad pracami nad takim urządzeniem, choć dla wielu z nas byłaby to kolejna rzecz którą każdy chciałby mieć.

Jak sugeruje ADR, iWatch2 posiadałby Wi-Fi, Bluetooth, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat FaceTime i różne widgety dla RSS i prognozy pogody. Podobnie jak iPhone SJ, iWatch2 będzie wykonane z poliwęglanu, aluminium i kewlaru, więc byłby praktycznie urządzeniem niezniszczalnym.

Największym udogodnieniem jest jednak sposób w jaki iWatch2 może łączyć się z iPhone’m w kieszeni. Gdy zadzwoni telefon, zamiast wyciągać go z kieszeni aby porozmawiać, można po prostu spojrzeć na tarczę zegarka i zdecydować, czy odebrać telefon przez wbudowany w iWatch zestaw głośnomówiący czy zignorować.

Nie przewidujemy jednak, aby Apple wypuścił taki zegarek. Prędzej po prostu zaktualizowują iPoda Nano i zaczną sprzedawać jako takie podobne urządzenie. Ale być może powinni. Bo kto by nie chciał eleganckiego zegarka sygnowanego logiem Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx