czwartek, 22 lutego

Apple wydał dziś zaktualizowaną wersję Boot Camp, oprogramowania umożliwiającego uruchamianie systemu operacyjnego Windows na komputerach Mac z procesorami Intel.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Apple Boot Camp 6.1.19 zawiera aktualizacje sterownika Precision Touchpad wraz z innymi poprawkami błędów.

To już druga aktualizacja Boot Camp, którą Apple wypuścił w ostatnich tygodniach. 22 sierpnia pojawił się Boot Camp 6.1.16. Tamta aktualizacja wprowadziła obsługę WiFi WPA3 i naprawiła problem ze sterownikiem Bluetooth, który mógł wystąpić podczas wznawiania komputera ze stanu uśpienia lub hibernacji.

Użytkownicy Boot Camp mogą przejść do menu Start w systemie Windows i otworzyć aplikację Apple Software Update, aby zainstalować nowe sterowniki Boot Camp.

Boot Camp to funkcja dostępna tylko na starszych komputerach Mac z procesorami Intel. Nie jest kompatybilny z komputerami Mac z chipami Apple, a na tych komputerach nie można uruchomić systemu Windows bez oprogramowania do wirtualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx