poniedziałek, 15 sierpnia

MacBook Pro koncepcja

Kod odkryty w wersji beta MacOS Sierra sugeruje, że nowy system operacyjny będzie posiadać wsparcie dla drugiej generacji USB 3.1 oferując transfer danych aż 10GB/s i sugerując tym samym modernizację sprzętu, która może się uwzględniona w przyszłych Macach wydanych jeszcze w tym roku.

Obecne komputery Mac (i OS X El Capitan) wspierają USB 3.1, zdolną osiągnąć prędkość transferu tylko do 5 GB/s, więc nasuwa się wniosek, że Apple planuje dodać wsparcie drugiej generacji USB 3.1 dla swoich najbliższych urządzeń Mac.

Nowe komputery Mac firmy Apple prawie zawsze obejmują wsparcie najnowszego trybu USB i Thunderbolt do maksymalizacji wydajności, więc nie powinno dziwić, że Apple planuje tego typu aktualizacje dla Maców wydanych w 2016 roku. Pogłoski sugerowały wcześniej także o Thunderbolt 3, który obejmuje wsparcie do 10Gb/s USB 3.1 i DisplayPort 1.2, które mogłyby zostać wprowadzone w najbardziej wyczekiwanym do odświeżenia urządzeniu Apple czyli MacBook’a Pro. Tak więc znaleziony kod jest zgodny z tym, czego moglibyśmy się spodziewać.

Nie ma wciąż żadnych informacji o tym kiedy Apple planuje zadebiutować nowym MacBook’iem Pro i czy prace nad taką aktualizacją trwają, ale jest wielce prawdopodobne, że taki debiut mógłby nastąpić przed końcem roku, prawdopodobnie na imprezie która odbędzie się w październiku lub listopadzie. Urządzenie ma posiadać cieńszą konstrukcję, przeprojektowany korpus z dotykowym panelem OLED i wsparcie Touch ID.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx