sobota, 25 czerwca

iPhone 6

Radykalnie przebudowany iPhone pojawi się w 2017 roku będzie pozbawiony przycisku Home, potwierdza dziś Bloomberg w szerszym raporcie koncentrującym się na nowej funkcji mobilnych płatności wchodzącej do Japonii.

Według ostatnich plotek, iPhone 2017, który może być nazywany iPhone 8, będzie posiadał całkowicie przeprojektowany wygląd z elastycznym wyświetlaczem OLED od krawędzi do krawędzi, który wyeliminuje górną i dolną ramkę wyświetlacza, czyli miejsce gdzie obecnie umieszczony jest czytnik linii papilarnych Touch ID i przedni aparat.

Zamiast tego, przycisk Home oraz Touch ID może być wbudowany bezpośrednio w wyświetlacz. Jony Ive powiedział, że od kilku lat chce zbudować iPhone’a, który wygląda jak pojedyncza tafla szkła, a rok 2017 w którym przypada 10 rocznica iPhone’a, będzie tym właśnie momentem.

Wyświetlacz iPhone’a może mieć również zakrzywione po obu stronach krawędzie, podobne do krawędzi Samsunga Galaxy S7, a wspomina się również, że może być w całości z masy szklanej, odchodząc od aluminium, które zostało użyte od iPhone’a 5. Inne funkcje, które mogą być wbudowane w iPhone’a 2017 obejmują ładowanie bezprzewodowe, poprawione możliwości taptyczne i nowe funkcje biometryczne, takie jak skanowanie tęczówki lub rozpoznawania twarzy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx