niedziela, 21 lipca

Od wczoraj do oficjalnej sprzedaży trafiły zaktualizowany iPad Air M1 i iPhone SE 5G, co oznacza, że Apple zaczyna reklamować swoje nowe produkty. Na swoim kanale YouTube firma Apple udostępniła dziś reklamę prezentującą nowego iPada Air.

Reklama zatytułowana „Election” przedstawia grupę uczniów korzystających z iPada Air do tworzenia kampanii na wybory w szkole średniej. W spocie podkreślone są aparat iPada Air, obsługa Apple Pencil, łączność 5G, wiadomości, kompatybilność klawiatury i inne funkcje.

Przedstawiamy nowego iPada Air. Doładowany przez chip Apple M1. W pięciu niesamowitych kolorach. 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina z technologią 5G. (Modele komórkowe w zależności od dostępności. Akcesoria sprzedawane osobno.) Przedni aparat ultraszerokokątny 12 MP z „Centrum uwagi”. I oczywiście działa z Apple Pencil i Magic Keyboard.

„Twój następny komputer nie jest komputerem” – czytamy w sloganie filmu. Apple używało tego sformułowania w przeszłości dla różnych iPadów, w tym iPada Pro. iPad Air jest teraz dość podobny do iPada Pro, ponieważ oba tablety mają ten sam układ M1 i konfigurację kamery z „Centrum uwagi”.

Ceny iPada Air zaczynają się od 3099 złotych i są dostępne na stronie internetowej Apple oraz u autoryzowanych sprzedawców.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx