czwartek, 8 grudnia

Chociaż wyższe konfiguracje nowego iMaca firmy Apple będą dostarczane z nową klawiaturą Magic Keyboard z Touch ID w pudełku bez dodatkowych opłat, to klawiatura z Touch ID jest opcją ulepszenia wartą 249 złotych dla nowego modelu podstawowego.

Apple oferuje również rozszerzoną wersję klawiatury Magic Keyboard z czytnikiem Touch ID i klawiaturą numeryczną, która będzie dostępna jako opcja rozbudowy za 350 zł dla podstawowego modelu iMaca i opcja rozbudowy za 160 złotych dla wyższej konfiguracji. Firma Apple nie oferuje obecnie rozszerzonej wersji klawiatury Magic Keyboard bez czytnika Touch ID.

Zostało już potwierdzone, ze Magic Keyboard z Touch ID jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi komputerami Mac M1, w tym z nowym iMakiem, 13-calowym MacBookiem Pro, MacBookiem Air i Mac mini. W przypadku używania z komputerami Mac z procesorami Intel lub innymi urządzeniami Bluetooth klawiatura będzie działać, ale Touch ID nie będzie działać. Jednak nowe opcje klawiatur Magic Keyboard będą dostępne tylko z nowym komputerem iMac i nie będą sprzedawane osobno, przynajmniej początkowo.

Klienci będą mogli wybrać typ klawiatury Magic Keyboard, którą chcą podczas konfiguracji wyboru nowego iMaca w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx