sobota, 1 kwietnia

Czwarta generacja IPada Air może być wyposażona w port USB-C zamiast portu Lightning zytamy w nowym raporcie japońskiej witryny Mac Otakara, która podaje, że informacje pochodzą od chińskiego dostawcy.

Apple przeszedł na złącze USB-C w swoich iPadach Pro w 2018 roku, ale inne iPady nadal mają port Lightning w celu ładowania. Mac Otakara twierdzi, że nowy iPad Air będzie oparty na 11-calowym iPadzie Pro, co jest zgodne z wcześniejszymi plotkami, które słyszeliśmy.

Plotki z tego roku sugerują, że Apple pracuje nad 11-calowym iPadem Air, który mógłby zostać wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2020 rolu. Analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział niedawno, że Apple pracuje nad 10,8-calowym iPadem nie mówiąc, że jest to model „Air”, ale pasuje to do plotek na temat nowego iPada Air.

Mac Otakara wspomina także o nadchodzącym iPadzie mini, który jak powiedział wcześniej Kuo, będzie mierzył od 8,5 do 9 cali. Oczekuje się, że nowy iPad mini, który pojawi się w 2021 roku, będzie nadal wyposażony w port Lightning, a nie port USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx