poniedziałek, 22 kwietnia

Podczas prezentacji Apple Watch na wczorajszym evencie firma kilkukrotnie powtarzała, że to nie wszystkie funkcje nowego urządzenia, zauważając, że ma ona dużo więcej do zaoferowania w przyszłości. Dziennikarz Yahoo Tech, David Pogue dowiedział się niektórych szczegółów od Apple za kulisami imprezy.

Zegarek jest odporny na działanie wody, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić się o urządzenie podczas deszczu czy przy myciu rąk. Niestety, nie popływamy w nim ani nie weźmiemy prysznica. Dodatkowo zegarek wyposażony jest w mikrofon, który pozwoli użytkownikom na wykonywanie połączeń bezpośrednio z Apple Watch.

Użytkownik będzie również w stanie załadować aplikację na Apple Watch bezpośrednio ze swojego iPhone’a. Aby zmienić kolejność aplikacji, użytkownik będzie musiał przytrzymać palcem na ikonie aplikacji i przenieść ją w inne miejsce, podobne jak przestawia się ikony na iPhone’ie. Jest też funkcja „Ping My iPhone”, która pozwoli użytkownikom na odtworzenie dźwięku na iPhone’ie, dzięki czemu mogą go oni zlokalizować w przypadku zgubienia.

Wreszcie, Pogue wyjaśnia, że seria Apple Watch Edition, najwyższe modele zegarków Apple będą dostarczane w specjalnych opakowaniach.

Wyrafinowany, złoty model, dostarczany jest w pięknej szkatułce – która może służyć jako ładowarka. Z tyłu ma ona złącze Lightning, a wewnątrz magnetyczny, okrągły pad umożliwiający ładowanie zegarka ustawionego pionowo. Każdego wieczoru, można włożyć zegarek do tego pudełka po to by go naładować.

Dodatkowo, Re/code mówi, o możliwościach zegarka w trybie offline. Apple Watch w tym trybie da m.in. możliwość słuchania muzyki przez Bluetooth, śledzenie funkcji zdrowotnych i działanie niektórych aplikacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx