sobota, 30 września

Podczas wczorajszej prezentacji nowego Apple Watch, firma dostarczyła szeregu bardzo oczekiwanych informacji o urządzeniu, ale pominęła bardzo jeden krytyczny problem: żywotność baterii. Według informacji uzyskanych przez Re/code, nowy zegarek Apple będzie wymagał codziennego ładowania, utrzymując urządzenie na poziomie zgodnym z podobnymi inteligentnymi zegarkami Samsunga i Motoroli.

„Jest wiele nowych technologii zapakowanych w Apple Watch i myślę, że ludzie pokochają korzystać z niego przez cały dzień” powiedział Kerris. „Spodziewamy się, że ludzie będą ładować go co noc, dlatego opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie ładowania, które łączy naszą technologię ładowania indukcyjnego i MagSafe.”

Źródła powiedziały Re/code, że Apple stara się poprawić żywotność baterii przed debiutem produktu w 2015 roku, ale firma wciąż oczekuje, że ludzie będą ładować urządzenie raz dziennie.

Apple Watch trafi do sprzedaży na początku roku 2015, z ceną podstawową 349 dolarów. Inteligentny zegarek będzie dostępny w dwóch rozmiarach i z paskami w różnych kolorach i z różnych materiałów umożliwiających swobodne ich dostosowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx