piątek, 3 lutego

Apple Watch kolekcja

Wczoraj, podczas swojej specjalnej prezentacji dla mediów, Apple odsłonił wyczekiwany przez wszystkich Apple Watch, pokazując różne sposoby wykorzystania urządzenia i jego aplikacji. Jednak podczas prezentacji i filmów Apple nie wspomniał bezpośrednio nic, jak urządzenie będzie działać dla osób leworęcznych.

Teraz, serwis SlashGear uzyskał informację o tym, jak urządzenie będzie pracować dla osób leworęcznych. Według Apple, użytkownicy będą mogli wybrać w jaki sposób będzie zorientowany interfejs zegarka podczas pierwszego uruchomienia urządzenia. Paski zegarków Apple Watch są także łatwo wymienne, dzięki czemu użytkownik może zapewnić sobie, że urządzenie nie będzie skierowane w przeciwną stronę. Jednak leworęczni użytkownicy będą musieli przyzwyczaić się do nowego położenia głównego przycisku „ Digital Crown„, który będzie znajdował się wtedy na dole po lewej stronie.

Apple Watch trafi do sprzedaży na początku 2015 roku w cenie od 349 dolarów i będzie dostępny w dwóch rozmiarach ekranu 38mm i 42mm. Apple umożliwi również dołączenie do niego 18 różnych pasków, które są łatwo wymienialne i posiadają różne opcje kolorystyczne i materiałowe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx