czwartek, 25 kwietnia

Jeżeli korzystacie z iPada do zadań biurowych, korzystacie z niego przy tworzeniu i przedstawianiu prezentacji lub po prostu chcecie podzielić się zawartością swojego iPada przed szerszym gronem użytkowników to może zainteresować Was ten mały, kieszonkowy projektor Aiptek MobileCinema i50D.

Ten poręczny gadżet łączy się bezpośrednio z iPadem , aby natychmiast wyświetlić powiększone zdjęcia , filmy czy prezentacje. Jest mniejszy niż przeciętny smartfon i waży niecałe 150 gramów. Urządzenie można podłączyć do 30 -pinowego portu ładowania iPada, zmieniając każdą przestrzeń w kino bez skomplikowanej konfiguracji lub kabli.  Projektor jest w stanie dać obraz wielkości od 6 do 60 cali przekątnej w proporcjach 4:3 z odległości od 20 cm do prawie 2 metrów. Rozdzielczość projektora 640 x 480 pikseli zapewnia ostry widok, który ręcznie możemy wyostrzyć.

Dzięki bezpłatnej aplikacji, użytkownicy mogą powiększać lub obracać obrazy i prezentować dosłownie wszystko – od filmów z YouTube do sesji internetowych w czasie rzeczywistym . Wewnętrzny akumulator litowo -polimerowy zapewnia dwie godziny projekcji, a ładowanie odbywa się poprzez załączony do zestawu kabel USB. Projektor może także służyć jako zapasowa bateria do iPhone’a.

I na koniec chyba największe rozczarowanie. Projektor kompatybilny jest jak na razie tylko z urządzeniami, które wykorzystują złącze 30-pinowe. To wielka szkoda, gdyż we wszystkich nowych urządzeniach, które tak promuje Apple nie możemy z niego skorzystać. No chyba że stosując odpowiednią przejściówkę. Tak czy inaczej projektor działa bezpośrednio z trzecią generacją iPada(Retina), iPhone’em 4S , 4, 3GS , oraz trzecią i czwartą generacją iPoda touch.

Produkt możecie nabyć chociażby w tym sklepie internetowym, gdyż firma oferuje wysyłkę na cały świat. Można go pewnie znaleźć i u naszych lokalnych sprzedawców.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx