poniedziałek, 27 listopada

Apple wprowadził dziś w Polsce i kilku innych krajach europejskich takich jak Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia, Wielka Brytania jedną kartę podarunkową na wszystkie produkty Apple.

Z karty można korzystać w App Store i innych serwisach internetowych, ale można nią również kupować produkty i akcesoria w Apple Store.

Firma Apple wprowadziła tą kartę podarunkową w 2020 roku dla klientów w USA, a w zeszłym roku rozszerzyła jej dostępność na Kanadę i Australię.

Przed wprowadzeniem jednej karty upominkowej dostępne były dwie oddzielne karty upominkowe Apple: karty iTunes, których można używać do zakupów w sklepach App Store, iTunes Store i iCloud oraz karty upominkowe Apple Store, których można używać do kupowania towarów w sklepach internetowych i stacjonarnych Apple sklepy detaliczne.

Apple ma specjalną stronę w swoich regionalnych witrynach internetowych wyjaśniającą, co robi karta i jak można z niej korzystać. „Produkty, akcesoria, aplikacje, gry, muzyka, filmy, programy telewizyjne, ‌‌iCloud‌‌ i nie tylko. Ta karta podarunkowa to wszystko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx