sobota, 13 kwietnia

Google ogłosił dziś, że aplikacji „Switch to Android” na iOS obsługuje teraz możliwość przejścia na wszystkie smartfony z systemem Android 12, co oznacza, że użytkownicy iPhone’a mogą teraz korzystać z funkcji przesyłania aplikacji, aby przejść się na dowolne urządzenie obsługujące Androida 12.

Wcześniej aplikacja „Switch to Android” na iPhone’a była ograniczona tylko do własnych telefonów Google czyli modeli Pixel, co zasadniczo dość mocno ją ograniczało.

Użytkownicy iPhone’a, którzy zdecydowali się opuścić grono użytkowników jabłka i kupili urządzenie z Androidem, mogą połączyć swojego iPhone’a ze smartfonem z systemem Android przez Wi-Fi lub przez kabel Lightning na USB-C. Tym sposobem mogą skopiować dane zawierające aplikacje, zdjęcia, kontakty i wiadomości i tym samym zapewnić sobie płynniejsze przejście.

Google opublikowało w związku z tą aktualizacją specjalny post na blogu, w którym wyjaśnia dlaczego użytkownicy iPhone’ów powinni przejść się na smartfony z Androidem, podkreślając funkcje, takie jak aplikacja Wiadomości i Gboard, Google Meet, Google Play, ochrona prywatności Androida, dostosowywanie ekranu głównego i nie tylko.

Apple ma własną aplikację Move to iOS na urządzenia z Androidem, która jest odpowiednikiem aplikacji Google. Zaprojektowany dla użytkowników porzucających Android, pozwala na przeniesienie wiadomości, kontaktów, wydarzeń w kalendarzu, zdjęć i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx