środa, 24 lipca

Kanye West nie jest znany ze swojej skromności. Kiedyś pojawił się na okładce muzycznego magazynu Rolling Stone wyglądając jak Jezus w koronie cierniowej. W 2004 roku wybiegł z wręczenia nagród American Music Awards, po tym jak jej nie otrzymał mówiąc: „Zostałem zdecydowanie okradziony … Byłem najlepszym nowym artystą roku.” Nawet prezydent Obama nazwał Kanye Westa „jackass”.

Wypowiadając się dziś na oficjalnym koncie na Twitterze, Kanye mówił o swoich planach związaych z nową firmą projektową Donda, którą Kanye niedawno założył i nazwał od swojej matki Dondy West, która zmarła w wyniku komplikacji po operacji powiększania piersi w 2007 roku.

Us Weekly podsumowuje wypowiedź:

Donda będzie „podtrzymaniem tego, co zapoczątkował Steve Jobs” powiedział West. Z 22 działów pisarzy, DJ’ów, publicystów, twórców, muzyków, naukowców i wielu więcej zrobię firmę, która będzie dążyła do „stworzenia produktów, których ludzie chcą i mogą sobie na nie pozwolić”. West powiedział także: „w celu uproszczenia i estetyki poprawimy wszystko, co widzimy, słyszymy, dotkniemy, zasmakujemy i poczujemy, mamy marzenie by tworzyć, reklamować oraz produkować coś powiązanego zarówno emocjonalne jak i użytkowo z nabywcami… wyjść na przeciw potrzebom i zachciankom.”

Co wogóle oznaczają te słowa? Kanye, jeśli chcesz być następnym Steve’em Jobs’em, podziel jego zamiłowanie do prostoty. On był w stanie określić swoje cele w zaledwie jednym krótkim zdaniu. „Chcę zmienić świat”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx