środa, 22 maja

We wtorek, 7 maja o godzinie 16:00 czasu polskiego, Apple zorganizuje swoje pierwsze w tym roku wydarzenie, które tradycyjnie będzie transmitowane na stronie apple.com.

Ile potrwa jutrzejsza prezentacja? Mark Gurman z Bloomberga w swoim najnowszym newsletterze ujawnił, że nie będzie zbyt długa i potrwa około 35 minut.

Podczas wydarzenia Apple najprawdopodobniej pokaże nowe iPady Pro i iPada Air, a także odświeżone akcesoria – Apple Pencil i Magic Keyboard. Oto najnowsze plotki:

  • Dwa nowe iPady Pro z układem M4, wyświetlaczami OLED, cieńszym konstrukcją, węższymi ramkami, opcją ekranu matowego, kamerą przednią w orientacji poziomej, innymi zmianami w designie i prawdopodobnie ładowaniem bezprzewodowym MagSafe.
  • Dwa nowe iPady Air z układem M2 i kamerą przednią w orientacji poziomej, w tym pierwszy w historii 12,9-calowy iPad Air.
  • Nowa klawiatura Magic Keyboard do iPada Pro: z aluminiową obudową, większym gładzikiem i innymi drobnymi zmianami w designie.
  • Nowy Apple Pencil z haptycznymi wibracjami i funkcją „ściskania” do niektórych czynności. Możliwa jest również obsługa Vision Pro, ale może się ona pojawić dopiero z systemem visionOS 2.

Warto wspomnieć, że wydarzenie odbędzie się na nieco ponad miesiąc przed doroczną konferencją dla programistów Apple WWDC, która potrwa od 10 do 14 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx