poniedziałek, 27 marca

Apple może planować premierę iPhone’a 13 na piątek, 17 września, a premierę AirPods trzeciej generacji na czwartek, 30 września. Tak przynajmniej  wynika ze zdjęcia aplikacji e-commerce odkrytej przez chińskojęzyczną witrynę IT Home.

Zrzut ekranu, pierwotnie opublikowany w serwisie Weibo sugeruje, że wszystkie cztery modele iPhone’a 13 trafią do sprzedaży 17 września, a następnie AirPods 3 – 30 września.

zrzut ekranu sklepu-iPhone 13

Poza screenem, który łatwo można sfałszować, IT Home nie oferuje żadnych innych informacji na poparcie tego twierdzenia. Na stronie udostępniono w przeszłości zrzuty ekranów, które nie okazały się prawdziwe lub niedokładne więc powyższe informacje należy przyjąć z przymróżeniem oka.

Teoretycznie, jeśli Apple powróci do tradycyjnego wrześniowego harmonogramu premiery, powyższe daty mogą okazać się prawidłowe. Analityk Wedbush, Daniel Ives, zasugerował, że iPhone zostanie wprowadzony na rynek w trzecim tygodniu września, czyli w tygodniu od 13 do 17 września. Na podstawie wcześniejszych konferencji związanych z premierą iPhone’a, 14 września to bardzo prawdopodobny dzień na konferencję i wtedy rozpoczęcie przedsprzedaży mogłoby ruszyć właśnie 17 września.

Nowe modele iPhone’a 13 skupią się głównie na możliwościach aparatu, w tym ProRes i trybie portretowym dla filmów. Nowe telefony będą również zawierać mniejsze wycięcie, większe baterie i lepszą wydajność. Oczekuje się, że trzecia generacja słuchawek AirPods firmy Apple będzie podobna do AirPods Pro, z nową obudową, krótszym trzonkiem i być może wymiennymi końcówkami dousznymi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx