sobota, 20 kwietnia

Transcend powrócił ze swoją ofertą na rozszerzenie pamięci w nowych 14-calowych i 16-calowych modelach MacBooka Pro wprowadzając karty JetDrive Lite 330.

Karty wkładane do czytnika kart SD, który powrócił w najnowszych modelach komputerów, zapewniają użytkownikom najnowszych komputerów Mac firmy Apple niedrogi sposób na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Karty zapewniają do 512 GB dodatkowej pamięci za niecałe 500 złotych, co daje użytkownikom realną alternatywę dla płacenia wysokich cen Apple za zwiększanie pamięci wewnętrznej komputera w momencie zakupu. Wcześniej firma oferowała to rozwiązanie dla starszych modeli MacBooka Pro.

Karty rozszerzeń JetDrive Lite są idealnie dopasowane i mają zlicowaną konstrukcję, która pasuje do obudów obu modeli MacBooka Pro oferując maksymalne sekwencyjne prędkości odczytu i zapisu odpowiednio 95 MB/s i 75 MB/s.

JetDrive Lite 330

Po włożeniu JetDrive Lite 330 do gniazda czytnika kart, dodatkowa pamięć może służyć do przechowywania dużych plików, takich jak na przykład obrazy RAW lub filmy 4K, a karta może służyć również jako bezpośredni nośnik kopii zapasowej Time Machine.

Transcend twierdzi, że karty rozszerzeń JetDrive Lite są objęte pięcioletnią gwarancją i są produkowane przy użyciu zaawansowanej technologii COB (chip-on-board), dzięki czemu są odporne na wodę, kurz i wstrząsy. Oprócz modeli MacBook Pro 2021, JetDrive Lite 330 obsługuje również 13-calowe MacBooki Pro Retina (modele z końca 2012 r. i z początku 2015 r.).

Seria kart rozszerzeń JetDrive Lite jest już dostępna m.in na Amazonie, a cena za pojemność 512 GB to 476 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

używa ktoś tego? Są OK?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx