poniedziałek, 27 maja

Spigen podobnie jak Apple, podczas premiery najnowszego iPhone’a 15, nie zawiódł! I tym razem, stojąc ramię w ramię z producentem najdroższych i najbardziej popularnych telefonów, pokazał wartość swojej marki, dodając wisienkę do jabłkowego tortu Wunderlust 12 września 2023 roku.

Tego dnia światło dzienne ujrzeli najważniejsi towarzysze iPhone 15, czyli etui do iPhone 15 marki Spigen. Tę pokaźną i odważną gromadę w zaskakującej kolorystyce i klasycznie niepodważalnej jakości przedstawiam nieco niżej.

Jakim etui do iPhone 15 zaskoczył Spigen?

Pierwszy rzut oka na kolekcję etui do iPhone 15 marki Spigen wybitnie mnie nie zaskoczyło: znane serie, klasyczna kolorystyka, elegancki design. Czyli dokładnie to, czego wymagamy od najlepszego koreańskiego producenta akcesoriów mobilnych od 2009 roku. Jednak dłuższe spoglądanie doprowadziło mnie do oczopląsu i szczerze powiedziawszy – zdziwiło.

Przezroczyste, a jednak kolorowe Ultra Hybrid

Zacznijmy od serii uwielbianej przez fanów (i nie tylko) marki Spigen, czyli etui Ultra Hybrid. Ten case zyskał popularność dzięki krystalicznie przejrzystej powierzchni oraz perfekcyjnemu wykonaniu, które chroni przed większością uszkodzeń wynikających z codziennego użytkowania.

Tym razem Spigen oszalał wypuszczając na rynek wręcz nadmierną liczbę wariantów kolorystycznych etui Ultra Hybrid do iPhone 15. Możesz je kupić w barwie:

 • Crystal Clear – całkowicie przezroczyste,
 • Matte Black – z czarną, matową ramką,
 • Frost Black – półprzezroczyste z czarną ramką,
 • Frost Clear – zaciemniony rewers i przezroczysta ramka.

Co więcej, dostępna jest także wersja Ultra Hybrid Mag, czyli z wbudowanym pierścieniem w kolorach:

 • Mag Carbon Fiber
 • Mag Graphite
 • Mag Black
 • Mag White

pol_pl_Etui-Spigen-Ultra-Hybrid-Mag-Magsafe-iPhone-15-Carbon-Fiber-Case-149672_1

Taka liczba odcieni czerni, szarości i przezroczystości, to szaleństwo, mówiąc o (zwykle) zachowawczym stanowisku marki Spigen. Możemy uznać, że tym razem designerzy poszaleli, tym bardziej że do przodu pcha się jeszcze jeden case.  SPIGEN ULTRA HYBRID MAG IPHONE 15 ZERO ONE, który premierę swoją miał w poprzednim sezonie. Był dobrze przemyślanym pomysłem na odświeżenie telefonu Apple, poprzez (dla odmiany) zaprezentowanie jego wnętrza.

 

Sprzedaż tych kejsów potwierdziła skuteczność pomysłu.

Jednak 12 września odsłonił, moim zdaniem perełkę, łączącą wszystko w jednym etui. Wszystko, czyli: przezroczystość, dopasowanie do sylwetki telefonu, wysoki poziom wytrzymałości i futurystyczny design. Teraz iPhone 15 możesz ubrać w biały case Spigen Ultra Hybrid Zero One White. Zdecydowanie dotychczas tego brakowało w kolekcji Spigena.

Nic dodać, nic ująć – oryginalny case Spigen Ultra Hybrid Zero One do iPhone 15

Niedorzeczny styl Liguid Crystal

Jedyne co mogę powiedzieć o tegorocznej serii Liquid Crystal to szok. Spigen słynie z tego, że trzyma się klasycznego, wręcz zachowawczego wyglądu case’ów. A tymczasem owiewa etui do iPhone 15 różowo-niebieską mgiełką, przywodzącą na myśl barwy gumy Turbo. Cóż, nie kojarzy się to z produktem premium, stąd też moje zaskoczenie takim wyborem (i niewielki osobisty hejt).

Taka konfiguracja kolorystyczna nigdy dotychczas nie pojawiła się w kolekcji Spigen, nawet jeśli mówimy o tych „odważniejszych”, czyli z serii Caseology.

Dwie strony projektów Spigen

Fantastyczny biały case Spigen Zero One i niezbyt udany Liquid Crystal stanowią dobre przykłady tego, że Spigen nie stoi w miejscu. Stara się designem wychodzić naprzeciw wymaganiom nowych klientów i za tę odwagę chwalimy. Nie zawsze musi się to udać, ale szokować nie przestanie. Trzymam kciuki, żeby Turbo-balonowe etui do iPhone 15 stało się hitem i zaskoczyło również mnie.

Tymczasem dla dociekliwych pozostałe dostępne serie etui Spigen do iPhone 15:

 • Liquid Air
 • Caseology Parallax Mag
 • Mag Armor
 • Tough Armor
 • Airskin Hybrid
 • Thin Fit

Artykuł powstał we współpracy z Partnerem

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx