piątek, 24 maja

ios-7.1-bateria

Apple wydał w minionym tygodniu najnowszą aktualizację mobilnego systemu operacyjnego – iOS 7.1. Aktualizacja przyniosła ze sobą wiele poprawek i użytecznych ulepszeń. Jednak czasem zdarza się tak, że jedna rzecz jest poprawiona jednak pojawia się nowa. Tym razem wygląda na to, że problemem stał się skrócony czas pracy baterii.

Wiemy, że czas pracy baterii w naszym smartfonie jest cenny. To jedna z najbardziej pożądanych cech następnego iPhone’a więc kiedy aktualizujemy oprogramowanie, na pewno nie chcemy stać się ofiarą niepotrzebnego zużywania baterii. Jednak z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że wydajność baterii mojego iPhone’a znacząco spadła od aktualizacji do iOS 7.1.

A jak to wygląda u Was? Na ile iOS 7.1 używa Waszą baterię? Czy bateria rozładowuje się szybciej niż przed aktualizacją? Czy doświadczyliście może zwiększonej wydajności baterii po aktualizacji do iOS 7.1? Weźcie udział w naszej ankiecie i dajcie znać co myślicie?

[polldaddy poll=7880307]

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bud3k
Bud3k
10 lat temu

U mnie było fatalnie. Po aktualizacji do 7.1 cały czas miałem ikonkę korzystania z usług lokalizacji. Nawet jak je wyłączałem. Okazało się że aplikacje mbanku oraz dropboxa cały czas z nich korzystały. Po wyłączeniu dostępu tym aplikacjom do usług lokalizacji wszystko wróciło do normy. Radzę więc sprawdzić czy czasem też nie macie cały czas jej włączonej.

Hubert Wyrzykowski
Hubert Wyrzykowski
10 lat temu

U mnie iPhone 4 smiga spoko, lepiej chodzi bateria standardowo 30 godzin trzyma ale iPad 2 zaczął się sypać, kiedyś 3 dni, ciągle wifi 3g i smigało, dziś tylko 2. Niby i tak spoko ale jak ma się jedna ładowarkę to lipa 😀

Kuba
Kuba
10 lat temu

Ja mam dwa iPhone’y: 5 w Orange i 5S w T-Mobile. Dramatycznie pożera baterię w 5, ale myślę, że może to być spowodowane tym, że Orange uruchomiło 4G. Telefon może leżeć nieużywany, a w pół dnia poziom naładowania zjedzie do 15%. Wcześniej tego nie było. Z kolei w 5S w T-Mobile nie mam problemów

AKA
AKA
Reply to  Kuba
10 lat temu

Ja mam 5S w Orange ale takiego problemu nie zaobserwowałem. Faktycznie mam uruchomione 4G plus lokalizację i jest wszystko OK.

Gggg
Gggg
10 lat temu

Niestety ipad air działa tylko 8 godzin po tej aktualizacji wiec kicha , wcześniej spokojnie 10….

bogdan
bogdan
10 lat temu

Po aktualizacji do 7.1 przez noc bez używania żadnych aplikacji z wyłączonym BT ze 100% spada do ok. 89% tego przedtem nie było.

Michał Augustyniak
Michał Augustyniak
10 lat temu

U mnie ipad z retina, trzymał zawsze 9-11h pracy, w spoczynku rożnie w zależności od tego ile godzin dziennie. Natomiast teraz po aktualizacji do 7.1 jest duzo gorzej przy 4h pracy jest około 20% baterii.

7
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx