środa, 17 kwietnia

47f5713334150730219320f26c8e177c27d32580_expanded_large_2x

Apple oficjalnie będzie strumieniował przekaz ze swojej prezentacji WWDC tylko na własnych platformach i urządzeniach – iOS, OS X i Apple TV. Ale jeśli jesteście naprawdę zainteresowani możecie w łatwy sposób obejrzeć ją także na komputerach z Windowsem i innych urządzeniach.

Niestety nie jest takie całkiem proste, jak odwiedzenie strony internetowej firmy Apple z zakładką WWDC i kliknięcie w przycisk odtwarzania tak jak w przypadku wszystkich użytkowników iOS i OS X. Nie jest to jednak takie trudne, aby uzyskać strumień WWDC na innych platformach.

Wszystkiego czego potrzebujecie to odtwarzacz multimedialny zdolny do sieciowego strumieniowania. Polecam VLC; jest całkowicie za darmo, działa idealnie do tego celu i jest całkiem dobrym odtwarzaczem multimedialnym ponieważ jest zgodny z niemal dowolnym formatem pliku.

Po zainstalowaniu aplikacji musicie otworzyć strumień sieciowy. W VLC w systemie Windows, możecie to zrobić klikając w zakładkę „Plik”, a następnie wybrać opcję „Otwórz sieć”. Tam wklejacie poniższy adres i cieszycie się przekazem na żywo.

https://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Miłego oglądania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx