sobota, 18 maja

doug_morris_midem

Dziś, podczas wywiadu w trakcie trwających targów branży muzycznej Midem w Cannes, prezes Sony Music Doug Morris potwierdził, że Apple rzeczywiście wprowadzi swój nowy serwis muzyczny strumieniowego przesyłania muzyki „Apple Music” podczas swojej jutrzejszej prezentacji otwierającej Worldwide Developers Conference. Choć wiele źródeł wskazywało już, że usługa zostanie zaprezentowana na WWDC, potwierdzenie Morrisa wyróżnia się jako pochodzące od bliskiego przyjaciela Jimmy’ego Iovine i osoby biorącej udział w negocjacjach dotyczących uruchomienia usługi.

Morris nie ujawnił żadnych innych szczegółów na temat Apple Music, który ma kosztować 10 dolarów miesięcznie z trzymiesięcznym okresem próbnym, oraz towarzyszącej mu odnowionej usługi iTunes Radio, ale wyraził pogląd, że wejście Apple w płatną subskrypcję streamingu muzyki będzie „punktem zwrotnym” dla branży z pobierania muzyki do jej streamingu.

Szef treści udostępnianej przez francuski Apple TV dodał na Instagramie zdjęcie wyraźnie pokazujące, że do jego obowiązków należy także odpowiedzialność za Apple Music.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx