piątek, 12 lipca

Balogh-iwatch

Apple zaprezentuje jesienią kilka wersji swojego wysoce prawdopodobnego inteligentnego zegarka „iWatch” wynika z nowego raportu The Wall Street Journal. Mówi się, że urządzenia pojawi się w wielu rozmiarach ekranu i będzie korzystać z ponad 10 czujników do śledzenia zdrowia i sprawności fizycznej, a firma Apple zmierza wyjść poza funkcjonalności związane z obsługą smartfonów tak jak w obecnych inteligentnych zegarkach.

SmartWatch od Apple może się pojawić już w październiku, a jego produkcja za którą odpowiedzialny jest tajwański Quanta Computer Inc rozpocznie się za dwa lub trzy miesiące powiedziały osoby zaznajomione ze sprawą. Quanta rozpocznie próbną produkcję już w przyszłym miesiącu.

Źródła zaznajomione z produkcją szacują, że Apple ma zamiar sprzedać od 10 do 15 mln sztuk iWatch do końca roku, a firma wciąż finalizuje jego specyfikację przed rozpoczęciem masowej produkcji.

Raport podaje dodatkowe dane raportu agencji Reuters, który twierdził, że iWatch będzie miał zaskakująco duży, 2,5 calowy wyświetlacz, a poza interfejsem dotykowym będzie miał możliwość ładowania bezprzewodowego. Chociaż nowy raport nie zaprzecza bezpośrednio doniesieniom Reutera, to nie jest jasne, czy 2,5 calowy ekran będzie jedną z wielu wersji zegarka, które pojawią się tej jesieni. Dotychczasowe plotki sugerowały, że urządzenie będzie wyposażone w 1,3 i 1,6-calowy ekran, aby dopasować się do różnych wielkości nadgarstków.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iWatch podczas swojej imprezy w październiku, a do sprzedaży trafi jeszcze w tym samym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx