wtorek, 27 lutego

iPhone 6

Partnerzy produkcyjni Apple przygotowują się do produkcji nowych urządzeń iOS jeszcze w tym roku, a główny partner Foxconn zatrudni ponad 100 000 nowych pracowników do pomocy przy montażu iPhone’ów 6, donosi tajwański Economic Daily News.

Hon Hai Precision Industry zatrudni ponad 100 000 osób w Chinach do produkcji najnowszych iPhone’ów Apple, powiedziała w rozmowie z tajwańskim Economic Daily News największa w Chinach firma wyszukująca pracowników tymczasowych.

Oprócz samego Foxconn w produkcję iPhone’a 6 jest ponoć także zaangażowany Pegatron, a pierwsze doniesienia na temat jego udziału w produkcji szacowały zakres od 15% do 50% całości produkcji. Dzisiejsze sprawozdanie i inne niedawne dają firmie Pegatron udział bliższy 30%. Według dzisiejszego sprawozdania, Pegatron także zwiększył zatrudnienie o około 30% w celu wsparcia produkcji kolejnego iPhone’a. Firma poczyniła podobny wzrost zatrudniania w zeszłym roku w uzasadnieniu swojej roli jako podstawowego montażysty iPhone’a 5C.

Harmonogram tych zwiększonych zatrudnień jest zgodny z przewidywanym harmonogramem premiery iPhone’a 6, a produkcja, która ma ruszyć w przyszłym miesiącu dąży do tradycyjnego wrześniowego terminu premiery. Większość uwag na temat iPhone’a 6 skupia się przede wszystkim na jego prawdopodobnym większym ekranie. Właśnie ten 4,7-calowy model ma przewodzić sprzedaży. Mówi się również, że Apple pracuje również nad jeszcze większym, 5,5-calowym modelem, który może się pojawić równolegle lub miesiąc po debiucie modelu 4,7-calowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx