czwartek, 28 września

Copy-of-rotate_facetime

Firma Logitech powiększa swoją linię produktów dla tabletów wprowadzając trzy nowe etui – Logitech® Hinge, Logitech® Big Bang oraz Logitech® Turnaround – dla iPada Air, iPada Mini oraz iPada Mini z wyświetlaczem Retina. Produkty te zapewniają lepsze doświadczenia z korzystania z tabletów zarówno podczas pracy, jak i w trakcie zabawy.

Logitech Hinge to etui z podpórką, pozwalającą na ustawienie iPada pod dowolnym kątem, dzięki czemu bez względu na to, czy oglądasz film z rodziną, czy właśnie uczysz się grać nową piosenkę na gitarze, zawsze będziesz miał idealny kąt widzenia. Z kolei Logitech Big Bang to cienkie i niezwykle wytrzymałe etui, oferujące doskonałą ochronę przed wstrząsami, upadkami, zadrapaniami czy zalaniami. Logitech Turnaround zaś, to stylowe etui z podpórką, pozwalającą na korzystanie z iPada zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, zapewniając przy tym codzienna ochronę urządzenia.

„Ludzie oczekują, że uda im się dopasować iPada do wykonywanych przez nich codziennych czynności – od grania w ulubione gry, przez sprawdzanie poczty, do oglądania ulubionych filmów na kanapie – ale akcesoria do tabletów dotąd nie oferowały wystarczającej elastyczności, wymaganej w trakcie naszego zapracowanego stylu życia” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Zapewnienie użytkownikom tabletów akcesoriów, które są bardziej elastyczne i wszechstronne ale równocześnie zapewniającą odpowiednią ochronę było naszym głównym celem przy tworzeniu etui Logitech Hinge, Logitech Big Bang oraz Logitech Turnaround” – dodaje Izabela Sulima.

Najważniejsze cechy nowych produktów

Logitech Hinge dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina

Custom_format_HingeAir_BROWN_PROFILE_RightLogitech Hinge to elastyczne etui dla iPada z unikalną podpórką, która pozwala ustawić kąt widzenia w zakresie 50 stopni, dzięki czemu tablet dostosowuje się do każdej czynności oraz miejsca w którym się z niego korzysta. Logitech Hinge zaprojektowano z chroniących przed zalaniem oraz łatwych do czyszczenia materiałów, oferujących dodatkową ochronę przed zadrapaniami oraz wstrząsami. Sugerowana cena deatliczna za Logitech Hinge to 239 zł w wersji dla iPada Air, dla iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Logitech Big Bang dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświeltaczem Retina

Custom_format_BigBangAir_ForgedGraphite_PROFILE_LeftLogitech Big Bang to połączenie cienkiego i zgrabnego wyglądu z dużą wytrzymałością oraz niezawodną ochroną przed upadkami, zadrapaniami czy zalaniem. Etui Logitech Big Bang zostało wykonane z wytłumiających wstrząsy materiałów, które są również wykorzystywane w przestrzeni kosmicznej, branży motoryzacyjnej oraz w sporcie. Co więcej pokrowiec przeszedł testy upadku z wysokości 1,4 metra, co jest normą wyższą niż wymogi amerykańskiej armii, która testuje urządzenia upuszczając je z wysokości 1,22 metra. Dzięki temu bez względu na to, czy korzystasz z iPada do zabawy w domu, czy do pracy w biurze Logitech Big Bang zawsze 
spełni swoje zadania.

Dodatkowo możliwość ustawienia iPada w pięciu różnych pozycjach oraz dostępność produktu w modnych kolorach sprawia, że będziesz chciał zabierać ze sobą Logitech Big Bang gdziekolwiek idziesz. Sugerowana cena detaliczna za Logitech Big Bang to 439 zł w wersji dla iPada Air oraz 349 zł w wersji dla iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Logitech Turnaround for dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświeltaczem Retina

Custom_format_TurnaroundAir_IntenseBlk_PROFILE_RightThe Logitech Turnaround to stylowe i wszechstronne etui, które dzięki odpowiedniej podpórce pozwala korzystać z iPada w pozycji wertykalnej oraz horyzontalnej, zapewniając optymalne położenie ekranu dla każdej aplikacji i w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy korzystasz z tabletu do pracy, czytania artykułów czy chcesz przeprowadzić wideo rozmowę bez konieczności trzymania iPada w ręku, a wszystko to z zapewnieniem odpowiedniej ochrony dla urządzenia. Sugerowana cena detaliczna za Logtiech Turnaround 
to 219 zł w wersji dla iPada Air, dla iPada mini
oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Dostępność

Logitech Hinge i Logitech Turnaoround będą dostępne od kwietnia na stronie www.logitech.com oraz w wybranych sklepach komputerowych. Logitech Big Bang będzie dostępny na początku maja. Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx