poniedziałek, 22 kwietnia

ITunes Match rozszerzył dziś swój zasięg w Europie a serwis Apple pasujący muzykę na urządzeniach iOS pojawił się w Polsce i na Węgrzech. To ponad 18 miesięcy po tym jak zadebiutował on w Stanach Zjednoczonych.

Firma z Cupertino jeszcze nie dodała Polski i Węgier do krajów w której usługa iTunes Match jest dostępna, ale użytkownicy (w tym my) potwierdzamy, że usługa pojawiła się w iTunes.

Cena usługi jest dokładnie taka sama jak w całej Europie. Itunes Match będzie kosztować użytkowników w Polsce i na Węgrzech 25 € rocznie, co nie jest złą ceną jak za możliwość przechowywania swojej biblioteki muzycznej w chmurze i mieć wszystkie utwory uaktualnione do plików AAC wysokiej jakości 256 kbps.

W iOS 6 można będzie w końcu przesyłać te utwory do urządzeń iOS. Oznacza to, że nie będzie potrzeby przechowywania ich lokalnie na dysku urządzenia co pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.

Co jest najbardziej zauważalną ciekawostką. Dania jako jedyny z ponad 60 krajów z dostępem do iTunes Store nie będzie posiadała dostępu do iTunes Match.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx