piątek, 30 września

Apple wysłał dzisiaj zaproszenia na wydarzenie medialne, które odbędzie się w poniedziałek, 25 marca w Steve Jobs Theatre na terenie kampusu Apple Park. Podobnie jak w przypadku większości wydarzeń Apple, rozpocznie się ono o godzinie 10:00 czasu pacyficznego czyli 18:00 czasu polskiego.

Plotki sugerują, że konferencja skupi się na usługach, a nie na sprzęcie, a firma Apple ma zamiar zaprezentować swój serwis Apple News i usługę telewizji strumieniowej.

Usługa Apple News doda płatne opcje subskrypcji do usługi Apple News, umożliwiając klientom Apple nieograniczony dostęp do czasopism i treści witryn pobierających opłaty za swoje treści takich jak The Wall Street Journal, Washington Post i The New York Times za 9,99 dolarów miesięcznie. Niestety usługa podstawowa w postaci aplikacji News na iPhone’ie wciąż jest niedostępna w Polsce, zatem i jej rozszerzona wersja nie będzie u nas dostępna.

Jeśli chodzi o usługę telewizyjną, to Apple planuje jej ogłoszenie, ale faktyczny start może nastąpić nieco później. Apple ma na swoim koncie ponad już sporo własnych programów telewizyjnych, które ostatecznie zadebiutują w serwisie streamingowym.

Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zostały zaproszone główne gwiazdy, w tym Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner i Steve Carell, z których każda ma role w programach Apple.

Istnieje też kilka produktów sprzętowych, o których premierze wspominało się termin wiosenny, ale jak dotąd plotki wskazują, że te urządzenia te nie zostaną ogłoszone na imprezie. Zamiast tego mogliśmy zobaczyć te nowe produkty odsłonięte w komunikacie prasowym tuż po wydarzeniu.

IPad mini 5, siódma generacja iPada, AirPower, zaktualizowane słuchawki AirPods i odtwarzacz iPod touch siódmej generacji są już gotowe i wkrótce będą dostępne, ale żadna z tych aktualizacji nie jest na tyle duża, aby zagwarantować czas na scenie, co sprawia, że ma to sens aby zadebiutowały bardziej po cichu. Oczywiście nadal możliwe jest, że produkty o których powyżej zadebiutują na scenie pomimo tych plotek.

Apple będzie transmitował na żywo wydarzenie „It’s Show Time” na swojej stronie internetowej oraz za pośrednictwem Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx