sobota, 3 czerwca

Apple udostępnił nową reklamę zatytułowaną „Haystack”, w której farmer używa swojego zegarka Apple Watch, aby znaleźć swojego iPhone’a 12 w stogu siana. Reklama nawiązuje do powiedzenia „szukać igły w stogu siana” a w jej tle wykorzystano piosenkę „Searching (For Someone Like You)” piosenkarki country Kitty Wells.

W jednominutowej reklamie farmer jedzie wiejską drogą otoczoną belami siana. Następnie cofa swoją ciężarówkę aby ruszyć w kierunku stogu siana w poszukiwaniu telefonu. Za pomocą przycisku Ping w Centrum sterowania Apple Watch powoduje odtworzenie dźwięku w iPhone’ie co pomaga mu określić jego lokalizację, jeśli zostanie zgubiony blisko.

„Zgubiony iPhone można łatwo znaleźć” — twierdzi Apple. „Zrelaksuj się, to iPhone + Apple Watch”.

Aby skorzystać z tej funkcji na Apple Watch, przesuń palcem w górę, aby otworzyć Centrum sterowania i dotknij przycisku Pinguj iPhone’a, co spowoduje dzwonek urządzenia. Można także dotknąć i przytrzymać przycisk Pinguj iPhone’a, aby iPhone również zamigał.

Oczywiście, jeśli Twój iPhone nie znajduje się w zasięgu zegarka Apple Watch, możesz śledzić jego lokalizację za pomocą aplikacji Lokalizator na innym urządzeniu Apple lub w witrynie iCloud.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx