sobota, 4 lutego

Snowman, twórca gier z Toronto, ogłosił, że gra „Alto’s Odyssey: The Lost City” pojawi się w Apple Arcade w piątek, 16 lipca, jako jedna z kilku nowych klasycznych gier dodanych do usługi opartej na subskrypcji.

Wydana po raz pierwszy w 2018 roku gra Alto’s Odyssey to nagradzana, niekończąca się gra sandboardowa z piękną, proceduralnie generowaną grafiką, dynamicznym oświetleniem i warunkami pogodowymi oraz oryginalną muzyką. W edycji Apple Arcade gracze wyruszą w sandboardingową podróż, aby znaleźć nowy biom o nazwie The Lost City i odkryć ukryte w nim sekrety, zachowując klasyczną Odyseję Alto.

Sercem Alto’s Odyssey i jej poprzedniczki z 2015 roku, Alto’s Adventure, jest ruch oparty na fizyce z systemem trików jednym dotknięciem.

W kwietniu do Apple Arcade dodano długą listę klasycznych gier, w tym „Fruit Ninja” i „Monument Valley”, a wkrótce pojawią się kolejne klasyki, w tym „Angry Birds Reloaded” i „Doodle God Universe”. Wyceniony na 24,99 złotych miesięcznie, Apple Arcade zapewnia dostęp do katalogu prawie 200 gier bez reklam i zakupów w aplikacji na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV z dodatkowymi tytułami dodawanymi okresowo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx