wtorek, 27 lutego

iPhone-5-camera

Następna generacja iPhone’a  może być wyposażona w 12-megapikselowy aparat z ulepszoną funkcją zdjęć nocnych i HDR informuje wietnamska strona Tinhte.vn

Według strony, plotka pochodzi ze źródeł Wonderful Saigon Electrics w Binh Duong, która specjalizuje się w dostarczaniu modułów kamer dla iPhone’a.

Ulepszony aparat już od jakiegoś czasu pojawiał się w plotkach o iPhone’ie 5S, ale tym bardziej mamy bardziej dokładną specyfikację.

IPhone 5 ma ten sam 8-megapikselowy aparat z przysłoną f2.4, który został wprowadzony w iPhone’ie 4S, lecz zostało do niego zastosowane szafirowe szkło dla lepszej przejrzystości. Dalsza poprawa aparatu do 12-megapikseli i jeszcze mniejszej przysłony ma poprawić fotografię w słabym oświetleniu.

Ulepszenia aparatu były zwyczajowo jedną z aktualizacji dodawanych do modeli z literką „S” . IPhone 4S został wyposażony w 8-megapikselowy tylny aparat fotograficzny, który został uaktualniony z 5-megapikselowego aparatu iPhone’a 4.

Apple poświęca poprawie jakości aparatu niemal każdą wersję iPhone’a, odkąd stał się on popularny jako urządzenie do fotografii. Dodał funkcje takie jak panorama jak i kontrola migawki przyciskiem głośności. IPhone jest od dawna najbardziej popularnym aparatem z którego udostępniane są zdjęcia na witrynie Flickr.

Tinhte.vn udostępnił kilka prototypów Apple w przeszłości, w szczególności podgląd przeprojektowanych słuchawek EarPods jak i wczesną wersję czwartej generacji iPoda touch, pierwszej wyposażonej w aparat.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx