piątek, 8 grudnia

photo-copy-2

Z przecieków przedniej i tylnej części obudowy i kilku wzorów obudów dla piątej generacji iPada, które wypłynęły w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zaczynamy uzyskiwać coraz lepsze wizje, jak Apple może przenieść z iPada mini cieńszy i węższy projekt do pełnowymiarowego iPada.

Opierając się na tej koncepcji pokazało się już kilka etui oferujących dodatkowe przebłyski tego, czego moglibyśmy oczekiwać od kolejnego iPada.

tactus_ipad_5_4_cases

Pierwszy zestaw zdjęć pochodzi od producenta etui firmy Tactus, która pokazuje etui zarówno dla obecnego iPada jak i piątej generacji modelu, pokazując na plastikowej makiecie jak iPad 5 może naśladować kształt obecnego iPada mini.

tactus_ipad_5_case

Tymczasem serwis Engadget pokazał zdjęcia innych etui iPada 5, które wyciekły z Hong Kongu, z punktami porównawczymi pokazującymi różnice w rozmiarze urządzenia i różnych cechach fizycznych między etui do czwartej i piątej generacji iPada.

engadget_ipad_5_case

Po częściach i obudowach, które krążą w sieci, może być ciężko powiedzieć, czy nowe przecieki są oparte na faktycznych danych technicznych, które wyciekły, czy tylko na poprzednich informacjach, ale projekty etui pozostają zgodne z poprzednimi przeciekami i plotkami i mogą oferować przyzwoity obraz planów Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx