sobota, 13 lipca

iphone 5 ad 12

Mimo tego, że iPhone 5 został zaprezentowany w październiku 2012 roku, wielu analityków i ekspertów uważa, że Apple prawdopodobnie wypuści iPhone’a 5S latem tego roku. Jednak analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo uważa, że nie należy robić sobie zbyt wielkich nadziei na tak szybką premierę. W raporcie, który wydał dzisiaj, Kuo twierdzi, że Apple stoi w obliczu problemów produkcyjnych zarówno iPhone’a 5S jak i tańszego iPhone’a i że nie wprowadzi go do III kwartału 2013 roku.

Nie ma chyba nic bardziej denerwującego jak plotki wyssane z palca bez żadnych rzeczywistych źródeł, ale Ming-Chi Kuo był dość wiarygodny w przyszłości, więc można jego wnioski mogą być słuszne.

Według Kuo, iPad mini 2 będzie również opóźniony, więc wszystkie trzy produkty zostaną wypuszczone później, niż początkowo prognozowano. Kuo twierdzi, że iPhone 5S, tańszy iPhone i iPad mini 2 nie pokażą się do lipca, ale też nie daje żadnej konkretnej docelowej daty, kiedy możemy się ich spodziewać.

Część problemów z iPhone’em 5S polega podobno na sensorze linii papilarnych, który Apple ma zamiar dodać. Znalezienie właściwych powłok kolorów, które zapobiegną ingerencji w czujnik stało się nieprzewidzianych wyzwaniem, choć po fiasku i opóźnieniach iPhone’a w kolorze białym, nie jesteśmy tym wszystkim bardzo zaskoczeni.

Wraz z opóźnieniami w fizycznej produkcji iPhone’a 5S, mówi się, że Apple może mieć problem z opracowaniem iOS 7 na czas. Dzięki istotnym zmianom opracowywanym przez Jony Ive, Apple wycofał inżynierów z OS X 10.9, aby pomóc zakończyć iOS 7 latem tego roku. W zeszłym roku, iOS 6 beta została ujawniony miesiąc przed iPhone’em 5, więc należy pamiętać, że Apple nie musi mieć gotowego iPhone’a 5S zanim będzie posiadać gotowy nowy system iOS 7.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mis
Mis
11 lat temu

Wasze reklamy to tragedia

Rafał
Rafał
Reply to  Mis
11 lat temu

dokładnie …

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx