piątek, 24 maja

Według nowych prognoz Rossa Younga, analityka wyświetlaczy, iPhone 16 Pro będzie miał wyższy współczynnik proporcji 19,6:9.

Linia iPhone’a 14 ma współczynnik proporcji 19,5:9, który ma pozostać taki sam w tegorocznej ofercie iPhone’a 15. Zmiana w modelach ‌iPhone 16‌ Pro oznacza, że urządzenia powinny być nieco wyższe, a nie szersze. Chociaż od pewnego czasu krążyły plotki, że modele ‌iPhone 16‌ Pro mają mieć większe ekrany, proporcje urządzeń były do tej pory niejasne.

Young podał również dokładne rozmiary wyświetlaczy dla iPhone’a 16‌ Pro i iPhone’a 16‌ Pro Max. Oczekuje się, że urządzenia wzrosną odpowiednio z 6,12 i 6,69 cala do 6,27 i 6,86 cala. Oznacza to wzrost rozmiaru wyświetlacza o 2,5% na obu urządzeniach.

Wraz z ‌iPhonem‌ 17 i ‌iPhonem‌ 17 Plus w 2025 roku, Apple najwyraźniej wprowadzi większe wyświetlacze o przekątnej 6,27 i 6,86 cala do swoich dwóch standardowych modeli iPhone’a. Jak wcześniej informował Young, oczekuje się, że urządzenia te zyskają również panele LTPO do obsługi ProMotion dla zmiennych częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Oznacza to, że standardowe modele ‌iPhone’a‌ 17 wyglądają na gotowe do otrzymania znacznej aktualizacji wyświetlacza, z większymi rozmiarami i LPTO dla ProMotion.

Ponadto Young potwierdził swoje wcześniejsze stwierdzenie, że modele iPhone 17 Pro będą pierwszymi wyposażonymi w technologię Face ID pod wyświetlaczem, umieszczoną obok wycięcia w kształcie otworu na przednią kamerę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx