środa, 22 maja

Jak wynika z plotek napływających z Chin, iPhone 16 Plus firmy Apple może być dostępny nawet w siedmiu kolorach, które albo będą bazować na pięciu istniejących kolorach ze standardowej linii iPhone 15, albo otrzymają zupełnie nowe wersje.

Według konta „Fixed focus digital” na Weibo, nadchodzący większy 6,7-calowy model iPhone’a 16 Plus firmy Apple będzie dostępny w następujących kolorach:

  • Niebieski
  • Różowy
  • Żółty
  • Zielony
  • Czarny
  • Biały
  • Fioletowy

Źródło nie podało żadnego innego kontekstu poza nazwą modelu, więc nie jest jasne, czy rzekome opcje kolorów dotyczą w całości linii iPhone 16 czy też modelu iPhone 16 Plus. Biorąc pod uwagę, że oba modele są od jakiegoś czasu identyczne poza różnicą w rozmiarach, najbardziej prawdopodobna wydaje się ta druga możliwość.

To pierwsza plotka, jaką otrzymaliśmy na temat potencjalnych kolorów standardowych modeli iPhone’a 16, a osoba ujawniająca przeciek ma niepotwierdzone doświadczenie w zakresie dokładnych informacji, więc podane kolory muszą poczekać na potwierdzenie z innych źródeł, zanim będziemy mogli uznać je za prawidłowe.

Jeśli chodzi o modele iPhone 16 Pro, plotki sugerują, że mogą one być dostępne w nowych kolorach „kosmicznej czerni” i „różowym” tytanie. Kolor błękitnego tytanu, w jakim obecnie dostępne są modele iPhone’a 15 Pro, rzekomo zostanie usunięty z oferty iPhone’a 16 Pro na rzecz nowego koloru różowego. Tymczasem „kosmiczna czerń”, która ma być podobna do koloru iPhone’a 14 Pro o tej samej nazwie, zastąpi czarny tytan.

Krążą też pogłoski, że kolory naturalnego i białego tytanu w modelach iPhone 16 Pro też będą nieco się różnić. Mówi się, że naturalny tytan powróci, ale w bardziej szarym odcieniu. Tymczasem biały tytan będzie wyglądać bardziej jak kolor „srebrno-biały”, który podobno ma przypominać srebrną wersję iPhone’a 14 Pro.

Oczekuje się, że nowe modele iPhone’a 16 zostanie ogłoszona jesienią.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx